Engelsholm 64 2133AH Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Engelsholm. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 105 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 207 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1981.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Engelsholm 64 in Hoofddorp.
Kenmerken
Bouw
Indeling
Ligging
Locatie
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Engelsholm 64 is 117.28%.
| Identificatie: 39400011685 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 415.000 | +1.97% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 407.000 | +3.3% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 394.000 | +24.29% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 317.000 | -5.37% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 335.000 | +10.93% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 302.000 | +15.27% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 262.000 | +4.8% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 250.000 | +5.04% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 238.000 | +14.98% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 207.000 | +8.38% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 191.000 | n.v.t. |
Bestemming van Engelsholm 64
Bodemloket Engelsholm 64
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Engelsholm 64 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.