Engelsholm 118,
2133AJ Hoofddorp
Bouwperiode: 1980
Appartement
39 m² woonoppervlakte

Engelsholm 118
2133AJ Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Engelsholm. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 39 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1980.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Engelsholm 118 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1980
Woonruimte: 39 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1980
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000282031
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Engelsholm
Huisnummer:
118
Postcode:
2133AJ
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm Oost
Buurt code:
BU03940109
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Engelsholm 118 is 123.08%.

Identificatie: 39400011736
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 232.000 +7.91%
202301-01-2023€ 215.000 -2.27%
202201-01-2022€ 220.000 +25.71%
202101-01-2021€ 175.000 +33.59%
202001-01-2020€ 131.000 +12.93%
201901-01-2019€ 116.000 +18.37%
201801-01-2018€ 98.000 -1.01%
201701-01-2017€ 99.000 +5.32%
201601-01-2016€ 94.000 +0%
201501-01-2015€ 94.000 -9.62%
201401-01-2014€ 104.000 n.v.t.

Bestemming van Engelsholm 118

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Engelsholm 118

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Engelsholm 118 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3715 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: