Egholm 78,
2133BC Hoofddorp
Bouwperiode: 1975
Appartement
64 m² woonoppervlakte

Egholm 78
2133BC Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Egholm. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 64 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1975.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Egholm 78 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1975
Woonruimte: 64 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1975
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000298806
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Egholm
Huisnummer:
78
Postcode:
2133BC
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm West
Buurt code:
BU03940108
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Egholm 78 is 130.65%.

Identificatie: 39400011412
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 286.000 +2.51%
202301-01-2023€ 279.000 -2.45%
202201-01-2022€ 286.000 +23.81%
202101-01-2021€ 231.000 +32.76%
202001-01-2020€ 174.000 +10.13%
201901-01-2019€ 158.000 +17.91%
201801-01-2018€ 134.000 +8.94%
201701-01-2017€ 123.000 +6.03%
201601-01-2016€ 116.000 +0%
201501-01-2015€ 116.000 -6.45%
201401-01-2014€ 124.000 n.v.t.

Bestemming van Egholm 78

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Egholm 78

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Egholm 78 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4145 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: