Sparresholm 2,
2133BP Hoofddorp
Bouwperiode: 1980
Hoekwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
149 m² woonoppervlakte
192 m² perceel

Sparresholm 2
2133BP Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Sparresholm. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 149 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 192 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1980.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Sparresholm 2 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1980
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 149 m²
Perceel: 192 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1980
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000312002
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Sparresholm
Huisnummer:
2
Postcode:
2133BP
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm West
Buurt code:
BU03940108
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Sparresholm 2 is 112.69%.

Identificatie: 39400024160
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 570.000 +5.36%
202301-01-2023€ 541.000 +0.19%
202201-01-2022€ 540.000 +10.43%
202101-01-2021€ 489.000 +26.68%
202001-01-2020€ 386.000 +11.56%
201901-01-2019€ 346.000 +5.81%
201801-01-2018€ 327.000 +10.1%
201701-01-2017€ 297.000 +4.21%
201601-01-2016€ 285.000 +3.26%
201501-01-2015€ 276.000 +2.99%
201401-01-2014€ 268.000 n.v.t.

Bestemming van Sparresholm 2

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Sparresholm 2

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Sparresholm 2 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4145 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: