Sparresholm 72,
2133BR Hoofddorp
Bouwperiode: 1980
Tussen of geschakelde woning
117 m² woonoppervlakte

Sparresholm 72
2133BR Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Sparresholm. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 117 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1980.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Sparresholm 72 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1980
Woonruimte: 117 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1980
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000298429
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Sparresholm
Huisnummer:
72
Postcode:
2133BR
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm West
Buurt code:
BU03940108
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Sparresholm 72 is 109.85%.

Identificatie: 39400024225
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 426.000 +10.94%
202301-01-2023€ 384.000 -7.91%
202201-01-2022€ 417.000 +12.4%
202101-01-2021€ 371.000 +4.8%
202001-01-2020€ 354.000 +11.32%
201901-01-2019€ 318.000 +19.55%
201801-01-2018€ 266.000 +5.56%
201701-01-2017€ 252.000 +16.13%
201601-01-2016€ 217.000 +4.83%
201501-01-2015€ 207.000 +1.97%
201401-01-2014€ 203.000 n.v.t.

Bestemming van Sparresholm 72

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Sparresholm 72

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Sparresholm 72 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4145 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: