Clausholm 15,
2133BW Hoofddorp
Bouwperiode: 1981
Hoekwoning
6 Kamers
5 Slaapkamers
174 m² woonoppervlakte
330 m² perceel

Clausholm 15
2133BW Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Clausholm. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 174 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 330 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Clausholm 15 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1981
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 174 m²
Perceel: 330 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0394010000336034
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Clausholm
Huisnummer:
15
Postcode:
2133BW
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm Oost
Buurt code:
BU03940109
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Clausholm 15 is 86.76%.

Identificatie: 39400010265
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 663.000 +0.45%
202301-01-2023€ 660.000 -0.3%
202201-01-2022€ 662.000 +17.17%
202101-01-2021€ 565.000 +6.81%
202001-01-2020€ 529.000 +32.25%
201901-01-2019€ 400.000 +5.26%
201801-01-2018€ 380.000 +7.34%
201701-01-2017€ 354.000 +3.81%
201601-01-2016€ 341.000 +6.56%
201501-01-2015€ 320.000 -9.86%
201401-01-2014€ 355.000 n.v.t.

Bestemming van Clausholm 15

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Clausholm 15

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Clausholm 15 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3715 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: