Clausholm 17,
2133BW Hoofddorp
Bouwperiode: 1981
Hoekwoning
5 Kamers
3 Slaapkamers
160 m² woonoppervlakte
250 m² perceel

Clausholm 17
2133BW Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Clausholm. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 160 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 250 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Clausholm 17 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1981
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 160 m²
Perceel: 250 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0394010000305477
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Clausholm
Huisnummer:
17
Postcode:
2133BW
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm Oost
Buurt code:
BU03940109
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Clausholm 17 is 99.06%.

Identificatie: 39400010267
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 633.000 +0.48%
202301-01-2023€ 630.000 +4.65%
202201-01-2022€ 602.000 +11.69%
202101-01-2021€ 539.000 +4.26%
202001-01-2020€ 517.000 +6.6%
201901-01-2019€ 485.000 +4.98%
201801-01-2018€ 462.000 +18.46%
201701-01-2017€ 390.000 +7.14%
201601-01-2016€ 364.000 +12.35%
201501-01-2015€ 324.000 +1.89%
201401-01-2014€ 318.000 n.v.t.

Bestemming van Clausholm 17

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Clausholm 17

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Clausholm 17 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3715 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: