Clausholm 53,
2133BX Hoofddorp
Bouwperiode: 1981
Tussen of geschakelde woning
166 m² woonoppervlakte

Clausholm 53
2133BX Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Clausholm. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 166 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Clausholm 53 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1981
Woonruimte: 166 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000321959
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Clausholm
Huisnummer:
53
Postcode:
2133BX
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm Oost
Buurt code:
BU03940109
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Clausholm 53 is 105.52%.

Identificatie: 39400010285
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 707.000 +5.37%
202301-01-2023€ 671.000 -3.17%
202201-01-2022€ 693.000 +18.46%
202101-01-2021€ 585.000 +6.56%
202001-01-2020€ 549.000 +5.98%
201901-01-2019€ 518.000 +4.44%
201801-01-2018€ 496.000 +18.38%
201701-01-2017€ 419.000 +6.35%
201601-01-2016€ 394.000 +12.57%
201501-01-2015€ 350.000 +1.74%
201401-01-2014€ 344.000 n.v.t.

Bestemming van Clausholm 53

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Clausholm 53

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Clausholm 53 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3715 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: