Skagerrak 13,
2133DP Hoofddorp
Bouwperiode: 1978
Hoekwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
115 m² woonoppervlakte
163 m² perceel

Skagerrak 13
2133DP Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Skagerrak. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 115 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 163 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1978.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Skagerrak 13 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1978
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 115 m²
Perceel: 163 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1978
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000292245
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Skagerrak
Huisnummer:
13
Postcode:
2133DP
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm Oost
Buurt code:
BU03940109
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Skagerrak 13 is 139.04%.

Identificatie: 39400023332
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 447.000 +9.56%
202301-01-2023€ 408.000 -1.69%
202201-01-2022€ 415.000 +12.16%
202101-01-2021€ 370.000 +14.55%
202001-01-2020€ 323.000 +11%
201901-01-2019€ 291.000 +11.49%
201801-01-2018€ 261.000 +15.49%
201701-01-2017€ 226.000 +15.31%
201601-01-2016€ 196.000 +2.62%
201501-01-2015€ 191.000 +2.14%
201401-01-2014€ 187.000 n.v.t.

Bestemming van Skagerrak 13

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Skagerrak 13

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Skagerrak 13 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3715 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: