Skagerrak 111 2133DS Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Skagerrak. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 76 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1978.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Skagerrak 111 in Hoofddorp.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Skagerrak 111 is 116.28%.
| Identificatie: 39400023411 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 372.000 | +3.33% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 360.000 | +1.41% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 355.000 | +24.13% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 286.000 | +11.28% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 257.000 | +8.44% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 237.000 | +13.94% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 208.000 | +2.46% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 203.000 | +7.98% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 188.000 | +6.21% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 177.000 | +2.91% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 172.000 | n.v.t. |
Bestemming van Skagerrak 111
Bodemloket Skagerrak 111
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Skagerrak 111 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.