Skagerrak 154,
2133DV Hoofddorp
Bouwperiode: 1981
Appartement
3 Kamers
2 Slaapkamers
67 m² woonoppervlakte
Beschikbaar
350000

Skagerrak 154
2133DV Hoofddorp

350000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 08-10-2025 door: Floriande Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Skagerrak. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 67 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Skagerrak 154 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1981
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 67 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
350000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0394010000284469
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Skagerrak
Huisnummer:
154
Postcode:
2133DV
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm Oost
Buurt code:
BU03940109
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Skagerrak 154, 2133DV Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Skagerrak 154 is 125.69%.

Identificatie: 39400023454
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 325.000 +6.56%
202301-01-2023€ 305.000 -5.57%
202201-01-2022€ 323.000 +25.68%
202101-01-2021€ 257.000 +11.74%
202001-01-2020€ 230.000 +12.2%
201901-01-2019€ 205.000 +14.53%
201801-01-2018€ 179.000 +9.15%
201701-01-2017€ 164.000 +7.19%
201601-01-2016€ 153.000 -7.27%
201501-01-2015€ 165.000 +14.58%
201401-01-2014€ 144.000 n.v.t.

Bestemming van Skagerrak 154

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Skagerrak 154

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Skagerrak 154 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3715 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: