Skagerrak 382,
2133DX Hoofddorp
Bouwperiode: 1979
Appartement
60 m² woonoppervlakte

Skagerrak 382
2133DX Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Skagerrak. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 60 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1979.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Skagerrak 382 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1979
Woonruimte: 60 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1979
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000331288
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Skagerrak
Huisnummer:
382
Postcode:
2133DX
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm Oost
Buurt code:
BU03940109
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Skagerrak 382 is 133.33%.

Identificatie: 39400023526
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 294.000 +9.29%
202301-01-2023€ 269.000 -9.12%
202201-01-2022€ 296.000 +30.4%
202101-01-2021€ 227.000 +14.07%
202001-01-2020€ 199.000 +9.94%
201901-01-2019€ 181.000 +16.77%
201801-01-2018€ 155.000 +0.65%
201701-01-2017€ 154.000 +6.21%
201601-01-2016€ 145.000 -1.36%
201501-01-2015€ 147.000 +16.67%
201401-01-2014€ 126.000 n.v.t.

Bestemming van Skagerrak 382

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Skagerrak 382

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Skagerrak 382 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3715 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: