Sont 45,
2133HA Hoofddorp
Bouwperiode: 1981
Hoekwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
106 m² woonoppervlakte
124 m² perceel

Sont 45
2133HA Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Sont. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 106 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 124 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Sont 45 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1981
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 106 m²
Perceel: 124 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0394010000297086
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Sont
Huisnummer:
45
Postcode:
2133HA
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm West
Buurt code:
BU03940108
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Sont 45 is 123.4%.

Identificatie: 39400023954
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 420.000 +3.45%
202301-01-2023€ 406.000 +1.25%
202201-01-2022€ 401.000 +23.38%
202101-01-2021€ 325.000 +10.92%
202001-01-2020€ 293.000 +8.92%
201901-01-2019€ 269.000 +13.5%
201801-01-2018€ 237.000 +11.27%
201701-01-2017€ 213.000 +4.41%
201601-01-2016€ 204.000 +4.08%
201501-01-2015€ 196.000 +4.26%
201401-01-2014€ 188.000 n.v.t.

Bestemming van Sont 45

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Sont 45

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Sont 45 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4145 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: