Musholm 37,
2133HN Hoofddorp
Bouwperiode: 1981
Hoekwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
102 m² woonoppervlakte
160 m² perceel
Beschikbaar
500000

Musholm 37
2133HN Hoofddorp

500000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 29-08-2025 door: Keijser & Drieman NVM Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Musholm. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 102 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 160 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Musholm 37 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1981
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 102 m²
Perceel: 160 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
500000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0394010000300607
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Musholm
Huisnummer:
37
Postcode:
2133HN
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm West
Buurt code:
BU03940108
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Musholm 37, 2133HN Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Musholm 37 is 124.12%.

Identificatie: 39400020149
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 446.000 +2.06%
202301-01-2023€ 437.000 +0%
202201-01-2022€ 437.000 +25.57%
202101-01-2021€ 348.000 +11.18%
202001-01-2020€ 313.000 +8.68%
201901-01-2019€ 288.000 +14.29%
201801-01-2018€ 252.000 +5%
201701-01-2017€ 240.000 +16.5%
201601-01-2016€ 206.000 +3%
201501-01-2015€ 200.000 +0.5%
201401-01-2014€ 199.000 n.v.t.

Bestemming van Musholm 37

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Musholm 37

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Musholm 37 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4145 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: