Musholm 113 2133HR Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Musholm. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 132 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1983.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Musholm 113 in Hoofddorp.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Musholm 113 is 119.91%.
| Identificatie: 39400020223 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 486.000 | +12.5% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 432.000 | -7.89% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 469.000 | +18.73% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 395.000 | +9.12% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 362.000 | +10.03% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 329.000 | +18.77% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 277.000 | +5.32% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 263.000 | +11.91% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 235.000 | +3.07% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 228.000 | +3.17% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 221.000 | n.v.t. |
Bestemming van Musholm 113
Bodemloket Musholm 113
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Musholm 113 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.