Musholm 115,
2133HR Hoofddorp
Bouwperiode: 1983
Tussen of geschakelde woning
132 m² woonoppervlakte

Musholm 115
2133HR Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Musholm. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 132 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1983.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Musholm 115 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1983
Woonruimte: 132 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1983
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000302692
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Musholm
Huisnummer:
115
Postcode:
2133HR
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm West
Buurt code:
BU03940108
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Musholm 115 is 119.91%.

Identificatie: 39400020225
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 486.000 +12.5%
202301-01-2023€ 432.000 -7.89%
202201-01-2022€ 469.000 +18.73%
202101-01-2021€ 395.000 +9.12%
202001-01-2020€ 362.000 +10.03%
201901-01-2019€ 329.000 +18.77%
201801-01-2018€ 277.000 +5.32%
201701-01-2017€ 263.000 +11.91%
201601-01-2016€ 235.000 +3.07%
201501-01-2015€ 228.000 +3.17%
201401-01-2014€ 221.000 n.v.t.

Bestemming van Musholm 115

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Musholm 115

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Musholm 115 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4145 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: