Musholm 150,
2133HW Hoofddorp
Bouwperiode: 1981
Appartement
36 m² woonoppervlakte

Musholm 150
2133HW Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Musholm. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 36 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Musholm 150 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1981
Woonruimte: 36 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000306970
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Musholm
Huisnummer:
150
Postcode:
2133HW
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm West
Buurt code:
BU03940108
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Musholm 150 is 133.68%.

Identificatie: 39400020258
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 222.000 +9.9%
202301-01-2023€ 202.000 +1%
202201-01-2022€ 200.000 +17.65%
202101-01-2021€ 170.000 +32.81%
202001-01-2020€ 128.000 +11.3%
201901-01-2019€ 115.000 +15%
201801-01-2018€ 100.000 +7.53%
201701-01-2017€ 93.000 +6.9%
201601-01-2016€ 87.000 +0%
201501-01-2015€ 87.000 -8.42%
201401-01-2014€ 95.000 n.v.t.

Bestemming van Musholm 150

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Musholm 150

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Musholm 150 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4145 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: