Ulriksholm 15,
2133HX Hoofddorp
Bouwperiode: 1981
Appartement
95 m² woonoppervlakte

Ulriksholm 15
2133HX Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Ulriksholm. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 95 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Ulriksholm 15 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1981
Woonruimte: 95 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000298899
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Ulriksholm
Huisnummer:
15
Postcode:
2133HX
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm West
Buurt code:
BU03940108
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Ulriksholm 15 is 119.76%.

Identificatie: 39400025132
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 367.000 +2.23%
202301-01-2023€ 359.000 +0%
202201-01-2022€ 359.000 +24.65%
202101-01-2021€ 288.000 +12.06%
202001-01-2020€ 257.000 +7.98%
201901-01-2019€ 238.000 +14.42%
201801-01-2018€ 208.000 +5.58%
201701-01-2017€ 197.000 +15.2%
201601-01-2016€ 171.000 +4.27%
201501-01-2015€ 164.000 -1.8%
201401-01-2014€ 167.000 n.v.t.

Bestemming van Ulriksholm 15

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Ulriksholm 15

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Ulriksholm 15 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4145 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: