Stoholm 71,
2133KD Hoofddorp
Bouwperiode: 1982
Tussen of geschakelde woning
105 m² woonoppervlakte

Stoholm 71
2133KD Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Stoholm. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 105 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1982.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Stoholm 71 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1982
Woonruimte: 105 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1982
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000284971
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Stoholm
Huisnummer:
71
Postcode:
2133KD
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm West
Buurt code:
BU03940108
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Stoholm 71 is 135.33%.

Identificatie: 39400024731
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 433.000 +2.12%
202301-01-2023€ 424.000 -0.7%
202201-01-2022€ 427.000 +18.94%
202101-01-2021€ 359.000 +11.49%
202001-01-2020€ 322.000 +9.52%
201901-01-2019€ 294.000 +21.49%
201801-01-2018€ 242.000 +10.5%
201701-01-2017€ 219.000 +13.47%
201601-01-2016€ 193.000 +3.76%
201501-01-2015€ 186.000 +1.09%
201401-01-2014€ 184.000 n.v.t.

Bestemming van Stoholm 71

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Stoholm 71

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Stoholm 71 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4145 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: