Oksholm 26,
2133KX Hoofddorp
Bouwperiode: 1982
Tussen of geschakelde woning
101 m² woonoppervlakte

Oksholm 26
2133KX Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Oksholm. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 101 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1982.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Oksholm 26 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1982
Woonruimte: 101 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1982
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000315052
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Oksholm
Huisnummer:
26
Postcode:
2133KX
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm West
Buurt code:
BU03940108
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Oksholm 26 is 140.72%.

Identificatie: 39400020639
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 467.000 +9.37%
202301-01-2023€ 427.000 -3.39%
202201-01-2022€ 442.000 +21.1%
202101-01-2021€ 365.000 +15.51%
202001-01-2020€ 316.000 +16.61%
201901-01-2019€ 271.000 +14.35%
201801-01-2018€ 237.000 +7.24%
201701-01-2017€ 221.000 +13.33%
201601-01-2016€ 195.000 -3.94%
201501-01-2015€ 203.000 +4.64%
201401-01-2014€ 194.000 n.v.t.

Bestemming van Oksholm 26

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Oksholm 26

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Oksholm 26 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4145 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: