IJweg 1140,
2133MH Hoofddorp
Bouwperiode: 2002
Vrijstaande woning
193 m² woonoppervlakte

IJweg 1140
2133MH Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan IJweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 193 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 2002.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van IJweg 1140 in Hoofddorp.

Vrijstaande woning
Bouw: 2002
Woonruimte: 193 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
2002
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000338937
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
IJweg
Huisnummer:
1140
Postcode:
2133MH
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Bornholm West
Buurt code:
BU03940108
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van IJweg 1140 is 60.96%.

Identificatie: 39400068088
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 874.000 +4.05%
202301-01-2023€ 840.000 +2.82%
202201-01-2022€ 817.000 +17.22%
202101-01-2021€ 697.000 +7.89%
202001-01-2020€ 646.000 +8.39%
201901-01-2019€ 596.000 +4.75%
201801-01-2018€ 569.000 +2.89%
201701-01-2017€ 553.000 +1.84%
201601-01-2016€ 543.000 n.v.t.

Bestemming van IJweg 1140

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket IJweg 1140

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van IJweg 1140 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4145 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: