Hermitage 104,
2134AC Hoofddorp
Bouwperiode: 2005
Hoekwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
134 m² woonoppervlakte
190 m² perceel
Beschikbaar
725000

Hermitage 104
2134AC Hoofddorp

725000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 10-09-2025 door: Keijser & Drieman NVM Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Hermitage. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 134 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 190 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 2005.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Hermitage 104 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 2005
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 134 m²
Perceel: 190 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
725000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
2005
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000303610
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Hermitage
Huisnummer:
104
Postcode:
2134AC
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande Oost
Buurt code:
BU03940117
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Hermitage 104, 2134AC Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Hermitage 104 is 117.99%.

Identificatie: 39400079827
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 715.000 +16.45%
202301-01-2023€ 614.000 -2.23%
202201-01-2022€ 628.000 +23.62%
202101-01-2021€ 508.000 +6.05%
202001-01-2020€ 479.000 +4.59%
201901-01-2019€ 458.000 +14.21%
201801-01-2018€ 401.000 +16.57%
201701-01-2017€ 344.000 +4.88%
201601-01-2016€ 328.000 n.v.t.

Bestemming van Hermitage 104

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Hermitage 104

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Hermitage 104 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8045 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: