Iraklia 15 2134AN Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Iraklia. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 250 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 2009.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Iraklia 15 in Hoofddorp.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Iraklia 15 is 97.88%.
| Identificatie: 39400095388 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 1.118.000 | +0.54% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 1.112.000 | +1.65% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 1.094.000 | +30.86% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 836.000 | +4.37% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 801.000 | +4.3% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 768.000 | +11.3% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 690.000 | +21.91% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 566.000 | +0.18% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 565.000 | n.v.t. |
Bestemming van Iraklia 15
Bodemloket Iraklia 15
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Iraklia 15 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.