Santorini 15,
2134AR Hoofddorp
Bouwperiode: 2009
Vrijstaande woning
6 Kamers
5 Slaapkamers
192 m² woonoppervlakte
669 m² perceel

Santorini 15
2134AR Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Santorini. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 192 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 669 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 2009.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Santorini 15 in Hoofddorp.

Vrijstaande woning
Bouw: 2009
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 192 m²
Perceel: 669 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
2009
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0394010000323247
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Santorini
Huisnummer:
15
Postcode:
2134AR
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande Oost
Buurt code:
BU03940117
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Santorini 15 is 46.78%.

Identificatie: 39400095118
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 1.070.000 +7.75%
202301-01-2023€ 993.000 -2.36%
202201-01-2022€ 1.017.000 +16.63%
202101-01-2021€ 872.000 +2.23%
202001-01-2020€ 853.000 +5.31%
201901-01-2019€ 810.000 +9.61%
201801-01-2018€ 739.000 +2.35%
201701-01-2017€ 722.000 -0.96%
201601-01-2016€ 729.000 n.v.t.

Bestemming van Santorini 15

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Santorini 15

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Santorini 15 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8045 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: