Santorini 16,
2134AR Hoofddorp
Bouwperiode: 2009
Vrijstaande woning
227 m² woonoppervlakte

Santorini 16
2134AR Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Santorini. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 227 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 2009.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Santorini 16 in Hoofddorp.

Vrijstaande woning
Bouw: 2009
Woonruimte: 227 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
2009
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000338243
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Santorini
Huisnummer:
16
Postcode:
2134AR
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande Oost
Buurt code:
BU03940117
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Santorini 16 is 48.31%.

Identificatie: 39400095117
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 1.096.000 +8.09%
202301-01-2023€ 1.014.000 +0.7%
202201-01-2022€ 1.007.000 +15.75%
202101-01-2021€ 870.000 +0.35%
202001-01-2020€ 867.000 +5.35%
201901-01-2019€ 823.000 +9.44%
201801-01-2018€ 752.000 +2.73%
201701-01-2017€ 732.000 -0.95%
201601-01-2016€ 739.000 n.v.t.

Bestemming van Santorini 16

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Santorini 16

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Santorini 16 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8045 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: