Sordello 32 2134BB Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Sordello. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 114 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2007.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Sordello 32 in Hoofddorp.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Sordello 32 is 86.72%.
| Identificatie: 39400082525 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 478.000 | +8.39% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 441.000 | +0.68% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 438.000 | +13.77% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 385.000 | +6.65% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 361.000 | +10.74% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 326.000 | +17.69% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 277.000 | +1.47% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 273.000 | +2.63% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 266.000 | +3.91% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 256.000 | +0% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 256.000 | n.v.t. |
Bestemming van Sordello 32
Bodemloket Sordello 32
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Sordello 32 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.