Campo 12,
2134BJ Hoofddorp
Bouwperiode: 2005
Tussen of geschakelde woning
151 m² woonoppervlakte

Campo 12
2134BJ Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Campo. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 151 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2005.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Campo 12 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2005
Woonruimte: 151 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2005
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000310825
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Campo
Huisnummer:
12
Postcode:
2134BJ
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande Oost
Buurt code:
BU03940117
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Campo 12 is 92%.

Identificatie: 39400079521
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 624.000 +10.05%
202301-01-2023€ 567.000 -0.7%
202201-01-2022€ 571.000 +21.75%
202101-01-2021€ 469.000 +8.82%
202001-01-2020€ 431.000 +9.11%
201901-01-2019€ 395.000 +7.34%
201801-01-2018€ 368.000 +5.14%
201701-01-2017€ 350.000 +7.69%
201601-01-2016€ 325.000 n.v.t.

Bestemming van Campo 12

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Campo 12

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Campo 12 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8045 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: