Campo 14,
2134BJ Hoofddorp
Bouwperiode: 2005
Hoekwoning
161 m² woonoppervlakte

Campo 14
2134BJ Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Campo. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 161 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 2005.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Campo 14 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 2005
Woonruimte: 161 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
2005
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000301582
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Campo
Huisnummer:
14
Postcode:
2134BJ
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande Oost
Buurt code:
BU03940117
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Campo 14 is 93.02%.

Identificatie: 39400079523
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 664.000 +9.57%
202301-01-2023€ 606.000 -4.42%
202201-01-2022€ 634.000 +18.28%
202101-01-2021€ 536.000 +11.2%
202001-01-2020€ 482.000 +9.55%
201901-01-2019€ 440.000 +12.24%
201801-01-2018€ 392.000 +4.53%
201701-01-2017€ 375.000 +9.01%
201601-01-2016€ 344.000 n.v.t.

Bestemming van Campo 14

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Campo 14

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Campo 14 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8045 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: