Ramblas 3,
2134BK Hoofddorp
Bouwperiode: 2005
Tussen of geschakelde woning
140 m² woonoppervlakte

Ramblas 3
2134BK Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Ramblas. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 140 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2005.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Ramblas 3 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2005
Woonruimte: 140 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2005
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000300047
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Ramblas
Huisnummer:
3
Postcode:
2134BK
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande Oost
Buurt code:
BU03940117
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Ramblas 3 is 87.68%.

Identificatie: 39400079526
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 670.000 -3.04%
202301-01-2023€ 691.000 -1.71%
202201-01-2022€ 703.000 +25.54%
202101-01-2021€ 560.000 +8.95%
202001-01-2020€ 514.000 +10.78%
201901-01-2019€ 464.000 +17.77%
201801-01-2018€ 394.000 +5.63%
201701-01-2017€ 373.000 +4.48%
201601-01-2016€ 357.000 n.v.t.

Bestemming van Ramblas 3

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Ramblas 3

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Ramblas 3 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8045 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: