Stanislas 28,
2134BN Hoofddorp
Bouwperiode: 2005
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
146 m² woonoppervlakte
170 m² perceel

Stanislas 28
2134BN Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Stanislas. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 146 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 170 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2005.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Stanislas 28 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2005
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 146 m²
Perceel: 170 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2005
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000339635
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Stanislas
Huisnummer:
28
Postcode:
2134BN
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande Oost
Buurt code:
BU03940117
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Stanislas 28 is 98.75%.

Identificatie: 39400079640
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 638.000 +6.69%
202301-01-2023€ 598.000 +10.54%
202201-01-2022€ 541.000 +24.37%
202101-01-2021€ 435.000 +4.82%
202001-01-2020€ 415.000 +4.27%
201901-01-2019€ 398.000 +12.43%
201801-01-2018€ 354.000 +3.81%
201701-01-2017€ 341.000 +6.23%
201601-01-2016€ 321.000 n.v.t.

Bestemming van Stanislas 28

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Stanislas 28

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Stanislas 28 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8045 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: