Marathonstraat 26,
2134CC Hoofddorp
Bouwperiode: 2004
Tussen of geschakelde woning
6 Kamers
5 Slaapkamers
145 m² woonoppervlakte
144 m² perceel
Beschikbaar
650000

Marathonstraat 26
2134CC Hoofddorp

650000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 24-07-2025 door: Keijser & Drieman NVM Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Marathonstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 145 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 144 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2004.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Marathonstraat 26 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2004
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 145 m²
Perceel: 144 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
650000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2004
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0394010000285248
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Marathonstraat
Huisnummer:
26
Postcode:
2134CC
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande Oost
Buurt code:
BU03940117
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Marathonstraat 26, 2134CC Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Marathonstraat 26 is 123.43%.

Identificatie: 39400077366
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 534.000 +13.38%
202301-01-2023€ 471.000 -5.04%
202201-01-2022€ 496.000 +24.31%
202101-01-2021€ 399.000 +20.18%
202001-01-2020€ 332.000 +8.85%
201901-01-2019€ 305.000 +8.16%
201801-01-2018€ 282.000 +6.82%
201701-01-2017€ 264.000 +10.46%
201601-01-2016€ 239.000 n.v.t.

Bestemming van Marathonstraat 26

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Marathonstraat 26

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Marathonstraat 26 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8045 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: