Marathonstraat 45,
2134CC Hoofddorp
Bouwperiode: 2004
Tussen of geschakelde woning
97 m² woonoppervlakte

Marathonstraat 45
2134CC Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Marathonstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 97 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2004.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Marathonstraat 45 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2004
Woonruimte: 97 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2004
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000307820
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Marathonstraat
Huisnummer:
45
Postcode:
2134CC
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande Oost
Buurt code:
BU03940117
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Marathonstraat 45 is 108.33%.

Identificatie: 39400077337
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 450.000 +7.91%
202301-01-2023€ 417.000 +2.21%
202201-01-2022€ 408.000 +21.07%
202101-01-2021€ 337.000 +1.51%
202001-01-2020€ 332.000 +10.67%
201901-01-2019€ 300.000 +12.78%
201801-01-2018€ 266.000 +10.83%
201701-01-2017€ 240.000 +8.11%
201601-01-2016€ 222.000 +3.26%
201501-01-2015€ 215.000 -0.46%
201401-01-2014€ 216.000 n.v.t.

Bestemming van Marathonstraat 45

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Marathonstraat 45

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Marathonstraat 45 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8045 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: