Verbeekstraat 26,
2134DX Hoofddorp
Bouwperiode: 2007
Tussen of geschakelde woning
126 m² woonoppervlakte

Verbeekstraat 26
2134DX Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Verbeekstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 126 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2007.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Verbeekstraat 26 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2007
Woonruimte: 126 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2007
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000304224
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Verbeekstraat
Huisnummer:
26
Postcode:
2134DX
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande Oost
Buurt code:
BU03940117
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Verbeekstraat 26 is 124.35%.

Identificatie: 39400082796
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 608.000 +5.92%
202301-01-2023€ 574.000 +11.03%
202201-01-2022€ 517.000 +22.51%
202101-01-2021€ 422.000 -0.94%
202001-01-2020€ 426.000 +6.23%
201901-01-2019€ 401.000 +18.29%
201801-01-2018€ 339.000 +11.15%
201701-01-2017€ 305.000 +12.55%
201601-01-2016€ 271.000 n.v.t.

Bestemming van Verbeekstraat 26

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Verbeekstraat 26

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Verbeekstraat 26 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8045 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: