Willemsbos 32,
2134ED Hoofddorp
Bouwperiode: 1985
Appartement
65 m² woonoppervlakte

Willemsbos 32
2134ED Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Willemsbos. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 65 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1985.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Willemsbos 32 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1985
Woonruimte: 65 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1985
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000289198
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Willemsbos
Huisnummer:
32
Postcode:
2134ED
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Zuid
Buurt code:
BU03940112
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Willemsbos 32 is 106.08%.

Identificatie: 39400026717
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 305.000 +3.04%
202301-01-2023€ 296.000 +1.72%
202201-01-2022€ 291.000 +8.99%
202101-01-2021€ 267.000 +34.17%
202001-01-2020€ 199.000 +8.74%
201901-01-2019€ 183.000 +16.56%
201801-01-2018€ 157.000 +1.95%
201701-01-2017€ 154.000 +6.21%
201601-01-2016€ 145.000 +2.11%
201501-01-2015€ 142.000 -4.05%
201401-01-2014€ 148.000 n.v.t.

Bestemming van Willemsbos 32

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Willemsbos 32

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Willemsbos 32 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5395 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: