Willemsbos 230,
2134EJ Hoofddorp
Bouwperiode: 1986
Hoekwoning
100 m² woonoppervlakte

Willemsbos 230
2134EJ Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Willemsbos. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 100 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1986.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Willemsbos 230 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1986
Woonruimte: 100 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1986
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000299260
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Willemsbos
Huisnummer:
230
Postcode:
2134EJ
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Zuid
Buurt code:
BU03940112
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Willemsbos 230 is 124.12%.

Identificatie: 39400026884
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 446.000 +5.19%
202301-01-2023€ 424.000 +0%
202201-01-2022€ 424.000 +20.8%
202101-01-2021€ 351.000 +11.08%
202001-01-2020€ 316.000 +9.72%
201901-01-2019€ 288.000 +15.66%
201801-01-2018€ 249.000 +9.69%
201701-01-2017€ 227.000 +5.09%
201601-01-2016€ 216.000 +4.85%
201501-01-2015€ 206.000 +3.52%
201401-01-2014€ 199.000 n.v.t.

Bestemming van Willemsbos 230

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Willemsbos 230

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Willemsbos 230 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5395 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: