Savelsbos 78 2134ES Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Savelsbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 119 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 126 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1987.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Savelsbos 78 in Hoofddorp.
Kenmerken
Bouw
Indeling
Ligging
Locatie
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Savelsbos 78 is 162.77%.
| Identificatie: 39400022923 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 494.000 | +11.76% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 442.000 | -3.49% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 458.000 | +24.46% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 368.000 | +13.23% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 325.000 | +8.33% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 300.000 | +21.95% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 246.000 | +11.82% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 220.000 | +7.84% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 204.000 | +8.51% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 188.000 | +0% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 188.000 | n.v.t. |
Bestemming van Savelsbos 78
Bodemloket Savelsbos 78
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Savelsbos 78 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.