Savelsbos 80 2134ES Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Savelsbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 113 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1987.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Savelsbos 80 in Hoofddorp.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Savelsbos 80 is 146.7%.
| Identificatie: 39400022924 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 449.000 | +11.41% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 403.000 | -9.44% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 445.000 | +24.65% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 357.000 | +13.33% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 315.000 | +8.25% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 291.000 | +18.78% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 245.000 | +15.02% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 213.000 | +7.58% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 198.000 | +8.79% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 182.000 | +0% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 182.000 | n.v.t. |
Bestemming van Savelsbos 80
Bodemloket Savelsbos 80
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Savelsbos 80 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.