Roosterbos 53,
2134EW Hoofddorp
Bouwperiode: 1987
Tussen of geschakelde woning
113 m² woonoppervlakte

Roosterbos 53
2134EW Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Roosterbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 113 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1987.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Roosterbos 53 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1987
Woonruimte: 113 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1987
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000290266
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Roosterbos
Huisnummer:
53
Postcode:
2134EW
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Zuid
Buurt code:
BU03940112
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Roosterbos 53 is 142.35%.

Identificatie: 39400022545
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 475.000 +18.16%
202301-01-2023€ 402.000 -6.07%
202201-01-2022€ 428.000 +18.23%
202101-01-2021€ 362.000 +20.67%
202001-01-2020€ 300.000 +6.76%
201901-01-2019€ 281.000 +11.07%
201801-01-2018€ 253.000 +10.48%
201701-01-2017€ 229.000 +8.02%
201601-01-2016€ 212.000 +2.91%
201501-01-2015€ 206.000 +5.1%
201401-01-2014€ 196.000 n.v.t.

Bestemming van Roosterbos 53

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Roosterbos 53

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Roosterbos 53 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5395 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: