Vijverbos 91,
2134GP Hoofddorp
Bouwperiode: 1987
Hoekwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
98 m² woonoppervlakte
205 m² perceel

Vijverbos 91
2134GP Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Vijverbos. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 98 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 205 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1987.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Vijverbos 91 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1987
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 98 m²
Perceel: 205 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1987
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000286877
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Vijverbos
Huisnummer:
91
Postcode:
2134GP
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Zuid
Buurt code:
BU03940112
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Vijverbos 91 is 157.49%.

Identificatie: 39400025951
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 533.000 +10.58%
202301-01-2023€ 482.000 +11.06%
202201-01-2022€ 434.000 +11.57%
202101-01-2021€ 389.000 +5.14%
202001-01-2020€ 370.000 +11.78%
201901-01-2019€ 331.000 +23.97%
201801-01-2018€ 267.000 +13.14%
201701-01-2017€ 236.000 +2.61%
201601-01-2016€ 230.000 +2.68%
201501-01-2015€ 224.000 +8.21%
201401-01-2014€ 207.000 n.v.t.

Bestemming van Vijverbos 91

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Vijverbos 91

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Vijverbos 91 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5395 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: