Vijverbos 2,
2134GS Hoofddorp
Bouwperiode: 1987
Hoekwoning
3 Kamers
2 Slaapkamers
79 m² woonoppervlakte
149 m² perceel
Beschikbaar
450000

Vijverbos 2
2134GS Hoofddorp

450000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 13-10-2025 door: Goedhart Makelaars & Taxateurs

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Vijverbos. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 79 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 149 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1987.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Vijverbos 2 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1987
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 79 m²
Perceel: 149 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
450000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1987
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0394010000303948
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Vijverbos
Huisnummer:
2
Postcode:
2134GS
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Zuid
Buurt code:
BU03940112
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Vijverbos 2, 2134GS Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Vijverbos 2 is 112.7%.

Identificatie: 39400025862
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 402.000 +18.93%
202301-01-2023€ 338.000 -7.9%
202201-01-2022€ 367.000 +11.55%
202101-01-2021€ 329.000 +10.77%
202001-01-2020€ 297.000 +14.23%
201901-01-2019€ 260.000 +12.55%
201801-01-2018€ 231.000 +12.68%
201701-01-2017€ 205.000 +3.54%
201601-01-2016€ 198.000 +2.59%
201501-01-2015€ 193.000 +2.12%
201401-01-2014€ 189.000 n.v.t.

Bestemming van Vijverbos 2

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Vijverbos 2

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Vijverbos 2 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5395 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: