Klaterbos 103,
2134JB Hoofddorp
Bouwperiode: 1988
Hoekwoning
142 m² woonoppervlakte

Klaterbos 103
2134JB Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Klaterbos. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 142 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1988.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Klaterbos 103 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1988
Woonruimte: 142 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1988
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000300878
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Klaterbos
Huisnummer:
103
Postcode:
2134JB
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Zuid
Buurt code:
BU03940112
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Klaterbos 103 is 74.57%.

Identificatie: 39400016981
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 604.000 -1.31%
202301-01-2023€ 612.000 -2.55%
202201-01-2022€ 628.000 +22.42%
202101-01-2021€ 513.000 +1.79%
202001-01-2020€ 504.000 +5.88%
201901-01-2019€ 476.000 +21.12%
201801-01-2018€ 393.000 +10.08%
201701-01-2017€ 357.000 +4.39%
201601-01-2016€ 342.000 -2.84%
201501-01-2015€ 352.000 +1.73%
201401-01-2014€ 346.000 n.v.t.

Bestemming van Klaterbos 103

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Klaterbos 103

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Klaterbos 103 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5395 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: