Klaterbos 82,
2134JG Hoofddorp
Bouwperiode: 1988
Tussen of geschakelde woning
120 m² woonoppervlakte

Klaterbos 82
2134JG Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Klaterbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 120 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1988.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Klaterbos 82 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1988
Woonruimte: 120 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1988
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000303692
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Klaterbos
Huisnummer:
82
Postcode:
2134JG
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Zuid
Buurt code:
BU03940112
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Klaterbos 82 is 94.76%.

Identificatie: 39400016960
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 446.000 +4.21%
202301-01-2023€ 428.000 -2.28%
202201-01-2022€ 438.000 +39.94%
202101-01-2021€ 313.000 +0.64%
202001-01-2020€ 311.000 +4.36%
201901-01-2019€ 298.000 +9.96%
201801-01-2018€ 271.000 +5.04%
201701-01-2017€ 258.000 +5.74%
201601-01-2016€ 244.000 +4.72%
201501-01-2015€ 233.000 +1.75%
201401-01-2014€ 229.000 n.v.t.

Bestemming van Klaterbos 82

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Klaterbos 82

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Klaterbos 82 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5395 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: