Scholtensbos 38,
2134JM Hoofddorp
Bouwperiode: 1988
Hoekwoning
97 m² woonoppervlakte

Scholtensbos 38
2134JM Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Scholtensbos. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 97 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1988.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Scholtensbos 38 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1988
Woonruimte: 97 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1988
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000290850
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Scholtensbos
Huisnummer:
38
Postcode:
2134JM
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Zuid
Buurt code:
BU03940112
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Scholtensbos 38 is 122.11%.

Identificatie: 39400023032
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 442.000 +0.45%
202301-01-2023€ 440.000 +0.23%
202201-01-2022€ 439.000 +17.69%
202101-01-2021€ 373.000 +16.56%
202001-01-2020€ 320.000 +7.74%
201901-01-2019€ 297.000 +24.27%
201801-01-2018€ 239.000 +12.74%
201701-01-2017€ 212.000 +11.58%
201601-01-2016€ 190.000 +2.15%
201501-01-2015€ 186.000 -6.53%
201401-01-2014€ 199.000 n.v.t.

Bestemming van Scholtensbos 38

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Scholtensbos 38

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Scholtensbos 38 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5395 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: