Hardersbos 4,
2134KX Hoofddorp
Bouwperiode: 1984
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
101 m² woonoppervlakte
112 m² perceel

Hardersbos 4
2134KX Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Hardersbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 101 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 112 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1984.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Hardersbos 4 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1984
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 101 m²
Perceel: 112 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1984
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000292583
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Hardersbos
Huisnummer:
4
Postcode:
2134KX
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Zuid
Buurt code:
BU03940112
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Hardersbos 4 is 156.52%.

Identificatie: 39400015142
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 472.000 +8.76%
202301-01-2023€ 434.000 +1.17%
202201-01-2022€ 429.000 +36.19%
202101-01-2021€ 315.000 +10.14%
202001-01-2020€ 286.000 +11.28%
201901-01-2019€ 257.000 +8.9%
201801-01-2018€ 236.000 +10.8%
201701-01-2017€ 213.000 +4.41%
201601-01-2016€ 204.000 +7.94%
201501-01-2015€ 189.000 +2.72%
201401-01-2014€ 184.000 n.v.t.

Bestemming van Hardersbos 4

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Hardersbos 4

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Hardersbos 4 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5395 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: