Hardersbos 38 2134KZ Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Hardersbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 113 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1984.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Hardersbos 38 in Hoofddorp.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Hardersbos 38 is 161.62%.
| Identificatie: 39400015176 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 518.000 | +7.69% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 481.000 | +5.95% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 454.000 | +18.54% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 383.000 | +9.74% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 349.000 | +14.05% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 306.000 | +8.51% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 282.000 | +17.5% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 240.000 | +11.63% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 215.000 | +3.86% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 207.000 | +4.55% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 198.000 | n.v.t. |
Bestemming van Hardersbos 38
Bodemloket Hardersbos 38
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Hardersbos 38 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.