Elspeterbos 79,
2134LB Hoofddorp
Bouwperiode: 1984
Tussen of geschakelde woning
112 m² woonoppervlakte

Elspeterbos 79
2134LB Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Elspeterbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 112 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1984.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Elspeterbos 79 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1984
Woonruimte: 112 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1984
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000287626
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Elspeterbos
Huisnummer:
79
Postcode:
2134LB
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Zuid
Buurt code:
BU03940112
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Elspeterbos 79 is 156.35%.

Identificatie: 39400011608
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 505.000 +7.91%
202301-01-2023€ 468.000 +6.12%
202201-01-2022€ 441.000 +18.55%
202101-01-2021€ 372.000 +9.73%
202001-01-2020€ 339.000 +14.14%
201901-01-2019€ 297.000 +9.19%
201801-01-2018€ 272.000 +15.74%
201701-01-2017€ 235.000 +11.9%
201601-01-2016€ 210.000 +3.96%
201501-01-2015€ 202.000 +2.54%
201401-01-2014€ 197.000 n.v.t.

Bestemming van Elspeterbos 79

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Elspeterbos 79

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Elspeterbos 79 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5395 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: