Millenaarstraat 15,
2134LR Hoofddorp
Bouwperiode: 2007
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
91 m² woonoppervlakte
120 m² perceel

Millenaarstraat 15
2134LR Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Millenaarstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 91 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 120 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2007.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Millenaarstraat 15 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2007
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 91 m²
Perceel: 120 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2007
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000325409
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Millenaarstraat
Huisnummer:
15
Postcode:
2134LR
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande Oost
Buurt code:
BU03940117
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Millenaarstraat 15 is 124.08%.

Identificatie: 39400083054
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 549.000 +13.2%
202301-01-2023€ 485.000 -1.42%
202201-01-2022€ 492.000 +19.42%
202101-01-2021€ 412.000 +15.73%
202001-01-2020€ 356.000 +6.27%
201901-01-2019€ 335.000 +13.18%
201801-01-2018€ 296.000 +11.28%
201701-01-2017€ 266.000 +7.69%
201601-01-2016€ 247.000 +0.41%
201501-01-2015€ 246.000 +0.41%
201401-01-2014€ 245.000 n.v.t.

Bestemming van Millenaarstraat 15

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Millenaarstraat 15

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Millenaarstraat 15 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8045 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: