Corversbos 211,
2134ME Hoofddorp
Bouwperiode: 1983
Tussen of geschakelde woning
4 Kamers
3 Slaapkamers
111 m² woonoppervlakte
115 m² perceel

Corversbos 211
2134ME Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Corversbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 111 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 115 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1983.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Corversbos 211 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1983
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 111 m²
Perceel: 115 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1983
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0394010000319762
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Corversbos
Huisnummer:
211
Postcode:
2134ME
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Corversbos 211 is 146.56%.

Identificatie: 39400010612
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 466.000 +10.17%
202301-01-2023€ 423.000 +5.22%
202201-01-2022€ 402.000 +23.31%
202101-01-2021€ 326.000 +14.39%
202001-01-2020€ 285.000 +12.65%
201901-01-2019€ 253.000 +12.44%
201801-01-2018€ 225.000 +17.8%
201701-01-2017€ 191.000 +2.69%
201601-01-2016€ 186.000 +2.76%
201501-01-2015€ 181.000 -4.23%
201401-01-2014€ 189.000 n.v.t.

Bestemming van Corversbos 211

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Corversbos 211

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Corversbos 211 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: