Mastbos 37,
2134NA Hoofddorp
Bouwperiode: 1983
Tussen of geschakelde woning
4 Kamers
3 Slaapkamers
90 m² woonoppervlakte
136 m² perceel

Mastbos 37
2134NA Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Mastbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 90 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 136 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1983.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Mastbos 37 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1983
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 90 m²
Perceel: 136 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1983
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0394010000335483
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Mastbos
Huisnummer:
37
Postcode:
2134NA
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Mastbos 37 is 143.62%.

Identificatie: 39400019556
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 458.000 +13.65%
202301-01-2023€ 403.000 -4.73%
202201-01-2022€ 423.000 +32.19%
202101-01-2021€ 320.000 +5.96%
202001-01-2020€ 302.000 +11.03%
201901-01-2019€ 272.000 +13.81%
201801-01-2018€ 239.000 +17.73%
201701-01-2017€ 203.000 +3.05%
201601-01-2016€ 197.000 +2.07%
201501-01-2015€ 193.000 +2.66%
201401-01-2014€ 188.000 n.v.t.

Bestemming van Mastbos 37

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Mastbos 37

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Mastbos 37 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: