Mastbos 101,
2134NB Hoofddorp
Bouwperiode: 1984
Tussen of geschakelde woning
118 m² woonoppervlakte

Mastbos 101
2134NB Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Mastbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 118 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1984.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Mastbos 101 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1984
Woonruimte: 118 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1984
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000308153
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Mastbos
Huisnummer:
101
Postcode:
2134NB
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Mastbos 101 is 126.26%.

Identificatie: 39400019619
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 448.000 +17.28%
202301-01-2023€ 382.000 -4.5%
202201-01-2022€ 400.000 +32.01%
202101-01-2021€ 303.000 +2.71%
202001-01-2020€ 295.000 +10.9%
201901-01-2019€ 266.000 +13.68%
201801-01-2018€ 234.000 +17.59%
201701-01-2017€ 199.000 +2.58%
201601-01-2016€ 194.000 +3.74%
201501-01-2015€ 187.000 -5.56%
201401-01-2014€ 198.000 n.v.t.

Bestemming van Mastbos 101

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Mastbos 101

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Mastbos 101 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: